Gönderen Konu: AB CLASS AMFİ TAVSİYE  (Okunma sayısı 96 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak3543

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 29 Mart 2021, 23:38:06 »
Arkadaşlar herkese merhaba sizlerin engin bilgisine dayanarak bi sorum olucak,elimde hertz spl show 2 takım midrange var 500 Watt 200 Rms ana ünitem pıoneer 80 prs ben buna AB class amfi alıcam audiosystem f2500 öneren arkadaşlara oldu lakin ben 4 ohm giricem yani 2 adet anfi lazım bundan çünkü bu anfi 2 kanal fiyatı tuzlu ve eski seri bi anfi olduğu için şüpheye düştüm bana AB class 4 kanal bi anfi önerirmisiniz kaliteli bişey şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🏼

Çevrimiçi B-Devi

• Audiophile Moderatör
  • Midrange
  • Yas: 36
Ynt: AB CLASS AMFİ TAVSİYE
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2021, 12:55:13 »
Impact Stealth 5 diyecektim ama eski seri anfilere karşı bir tutumunuz olduğunu görüyorum. Bütçenizi söylerseniz yeni nesil anfiler için de bir tavsiye verebiliriz.
Unutmayın! Fiyatının ucuz olması malın dandik olduğu anlamına gelmez. Paranız neye yetiyorsa önce araştırın, uygunsa onu alın...

Çevrimdışı Burak3543

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2021, 18:50:27 »
Hocam yardımın için teşekkür ederim 🙏🏼 Eski seriye bi ön yargım yok lakin kanal başı 200 rms veren AB class bi anfi bulamadım olmazsa zaten mecburen f2500 iki adet alıcam onunda güncel fiyatı 3500 4 bin lira tutucak gibi bide anfi 2 adet olursa güç kaybı yaşarmıyım diye merak ediyorum doğrusu çünkü evet ana ünitemde 3 adet anfi çıkışı var ama sinyal grupları farklımı değilmi bilmiyorum e tiz için ayrı anfi bide bas için mono anfi alıcam olcak 4 adet anfi bunlardan dolayı güç kaybı yaşarmıyım anfide ve ünitede 3 rca cıkışlı üniteye 4 anfi girmek? Bilemiyorum şimdiden çok teşekkür ederim ☺