caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Kapasitör Gerekli Mi ? YARDIM  (Okunma sayısı 80 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erhantk

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 09 Kasım 2020, 17:54:29 »
Merhaba herkese. Forumda yeniyim sizlerden bu kapasitör konusunda bilgi almak istiyorum. Aracımda Pioner 2 amfi çıkışlı teyp var. Amfi jld audıo 490.5bt 4 ohm 4x80rms +2 ohm 1*500 rms. Arka panzotta 1 takım MASSİVE MS-M8J 20cm 4 ohm 150 rms midrange.  Ön kapılarda 1 takım massive 16 cm m6ax 4 ohm 100 rms midrange. Arka panzotta 1 çift massive ta55 6 ohm 40 rms dom tweter. Şimdi yer olmadığı için domları öndeki 16 cm midrangeler ile aynı kanala girdim. Kenarda duran bir amfim var edison ed505.5 oda 4X60 + 1x150. Buamfiye domları ayrı girmek istiyorum artı arka panzota 16cm edison mid takımı koydum bu amfiye bağlamak için. Şimdi sorum bu ek amfiyi bağlarken arabamın aküsü zayıf zaten yeni bir akü alıcam 72 yada 75 tablaya ne kadar sığarsa. Aküyü yeniledikten snra birde kapasitör alayım diyorum hem aküye yüklenmemek hemde sistemde güç sıkıntısı yaşamamak için. Bu sistem için en sağlıklısı nasıl olur sizce kapasitör olarak kaç farat hangi marka kullanmalıyım. Konuya hakim olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2020, 18:05:19 Gönderen: erhantk »

caraudiohifi