caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Hertz K165 Uno ve D Power 4 Sistemindeki Verimsizlik ve Yardım!  (Okunma sayısı 175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dogasili

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0

Egea Sedan aracımda, 2 Set Hertz K165 Midrange Takımı, Burock Aktif Koltuk Altı anfisi, 2 Adet Hertz Tweeter, Hertz D Power 4  Anfi ve Orijinal Tablet Multimedia var.

Yalnız bu sistemden açıkçası pek memnun değilim. Ses yükseldikçe gelen cızırtılar bir hayli canımı sıktı, bu sorunu çözmek için DSP anfi ile değiştirmek mantıklı mı? ve sorunumu çözer mi? veya sizin bu konuda önerileriniz neler olur? yardımlarınızı bekliyorum.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2020, 00:17:34 Gönderen: dogasili »

Çevrimdışı B-Devi

• Midrange
  • Yas: 36
  • Facebook:: /cnrbs
Doğru ayarladığınızdan emin misiniz? Componentleriniz anfinizden daha güçlü ve 75 rms istiyorlar ama anfiniz kanal başı 60w rms. Dolayısıyla gain ayarını anfinin rms gücü olan 60 rms'de kesmezseniz bu güçten sonra clipping olacağından cızırtıların gelmesi normaldir. Sorununuz muhtemelen bu, gain ayarınızı gözden geçirin. Dikkat edin, clipping yüzünden ilk yanacak şey tweeterlarınız olacaktır.
Unutmayın! Fiyatının ucuz olması malın dandik olduğu anlamına gelmez. Paranız neye yetiyorsa önce araştırın, uygunsa onu alın...

Çevrimdışı dogasili

• Buzzer
  • *
Merhaba, benim anfi'nin ayarları bu şekilde ben bunu nasıl 60 rms'e getirebilirim? yardımcı olur musunuz bu konuda

Çevrimdışı dogasili

• Buzzer
  • *
Bu arada tekrardan baktım 4 kanal 75 rms 'de destekliyormuş.

Çevrimdışı m.b.t

• Subwoofer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 3
  • Yas: 40
  • Fatih
Levels yazan düğmeyi en son noktaya getirip birde öyle dene.Yani bir tık kısmış olursun.En sonda gibi gain ayarı.
Golf mk4
Kenwood kmm bt305
Sony xm gs100,
Alpine pdx F4,
Morel maximo ultra 602
Jl Audio 10w3v3-4

caraudiohifi