caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: BMW F10 SES SİSTEMİ YARDIM  (Okunma sayısı 94 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gumrahgursoy

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 12 Ekim 2020, 12:29:18 »
ARKADAŞLAR SELAMLAR. BMW F10 SERİSİ ARACIM VAR. TABİKİ SES SİSTEMİ KÖTÜ. ESKİ ARACIMA GÜZEL Hİ Fİ BİR SES SİSTEMİM VARDI. ÇOK DA MEMNUNDUM SATARKEN İÇİNDE GİTTİ. TABİ BİN PİŞMANIM. ŞİMDİ YAPACAĞIM SİSTEMİ KESİN SÖKECEĞİM. AMA SİSTEMİM GİTTİĞİ İÇİN KORKUNÇ PARALAR VERMEK İSTEMİYORUM AÇIKCASI ARACI DA YENİ ALDIĞIM İÇİN BÜTÇEM DE KISITILI.

ARACIMIN SES SİSTEMİNİN YETERSİZLİĞİNDEN DOLAYI BİR ADET KOMPENANT TAKIMI ALDIM VE MEVCUT SİSTEME TAKTIRDIM. ETON MARKA 1600 TL PARA VERDİM. ORTA SESLER VE TWETER GELİNCE TİZLER BAYA BİR TOPARLADI FAKAT VOLUME TABİKİ ÇOK KISITLI VE O GÜZELİM TAKIM BOYNUNDA TASMA VAR GİBİ. PERFORMANS VEREMİYOR. BİR ŞEKİLDE SESİ AÇTIĞIMDA DA BASLAR YETERSİZ GELİP PIRTLAMAYA BAŞLIYOR. AMFİ VE 2 ADET ORJİNAL YUVALARINA BASS ALMAK ŞART OLDU GİBİ.

BU 4-5-6 KANAL NE OLDUĞUNU TAM OLARAK ANLAMIYORUM. BİR ÖNCEKİ ARACIMDA DA BENZER BİR SİSTEM VARDI CLARİON MARKA 6 KANAL AMFİ VARDI. MUHTEMELEN AYNI GEREKECEK. AÇIKCASI AMFİYİ İKİNCİ EL ALMAK İSTİYORUM. SIFIR ÜRÜN OLMASINA ÇOK DA GEREK GÖRMÜYORUM. FAKAT DANDİK BİR MARKA DEĞİL KALİTELİ UYACAK ÜRÜNÜNÜZ VARSA ELİNİZDE DEĞERLENDİREBİLİRİM.  BASLARI BULURSAM SIFIR AYARINDA ONU DA ALABİLİRİM. FAKAT SIFIR TERCİH EDİCEM. FİYAT PERFORMANS ÜRÜNLERİ KONUSUNDA ÖNERİRİNİZ VARSA ÇOK MEMNUN OLURUM.

caraudiohifi