caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: YARDIM ROCKFORD P2 12 L PORT 2 li KABİN HAKKINDA  (Okunma sayısı 247 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Orkuncanatak

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
YARDIM ROCKFORD P2 12 L PORT 2 li KABİN HAKKINDA
« : 05 Temmuz 2020, 10:24:25 »
Arkadaslar herkese selam aranizda daha yeniyim ve yardiminiza ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim 2 adet rockford p2 12 subwooferim var bunlara orjinal kabin bulamadim promete kadar aradim nereye sorduysam yok o yuzden kendimiz yapalim dedik L portlu kabin yapicaz ama olculeri nasil olmalidir kendi sitesinde olculeri var ama L port olculerini bulamadim portu nasil yapmaliyim HZ olayi varmis portu yaparken bilen arkadaslar bana yardimci olurmusunuz?

Çevrimdışı B-Devi

• Midrange
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 36
  • Facebook:: /cnrbs
Ynt: YARDIM ROCKFORD P2 12 L PORT 2 li KABİN HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2020, 13:22:53 »
Sitesine girip baktım L port önermemiş. Yalnızca kapalı kutu veya yuvarlak portlu kutu önerilmiş. Muhtemelen L port yaptığınızda çok fazla port gürültüsü ve bas gecikmesi duyacaksınız. Bana kalırsa sitedeki ölçülere bağlı kalarak "Kalite istiyorsanız portsuz kapalı kutu, şiddet istiyorsanız yuvarlak portlu kutu" yapın.
Unutmayın! Fiyatının ucuz olması malın dandik olduğu anlamına gelmez. Paranız neye yetiyorsa önce araştırın, uygunsa onu alın...

caraudiohifi