caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Pioneer GM x944  (Okunma sayısı 169 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokhan3491

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 14 Haziran 2020, 01:57:50 »
Merhabalar herkese pioneer GM x944 alma arefesindeyim.Bu amfi hakkında daha önceden deneyimsahibi olan ustadlar yardımcı olursanız çok memnun olacağım.2.el temiz buldum 2.el ürün satışı yapilan sitede.thd ve distorsiyon değerler çok ilgi çekici ve oldukça da güçlü gibi kağıt üzerinde.Fakat 3 versiyonu mevcut.Ben siyah kasa 4x115  rms olanı almayı düşünüyorum . Şimdiden herkese teşekkürler

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 40
Ynt: Pioneer GM x944
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2020, 11:07:56 »
İyidir, hoştur çok da kalitelidir. Çok güzel çalar.

Hepsi bir yana, çok yaşlandı artık. Arıza yapmış mıdır? Yapmadıysa bile her an arıza yapabilir mi? Eskiyen elektronik devre elemanları nedeniyle kağıt üzerinde verilen güçleri üretebilir mi?

Soru işaretleri bol bir cihaz.

Benim tavsiyem güncel teknoloji ile daha uyumlu yeni model cihazlara yönelmeniz şeklindedir.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2020, 11:08:53 Gönderen: bozgun »

Çevrimdışı B-Devi

• Tweeter
  • **
  • Yas: 36
  • Facebook:: /cnrbs
Ynt: Pioneer GM x944
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2020, 13:05:08 »
Merhabalar herkese pioneer GM x944 alma arefesindeyim.Bu amfi hakkında daha önceden deneyimsahibi olan ustadlar yardımcı olursanız çok memnun olacağım.2.el temiz buldum 2.el ürün satışı yapilan sitede.thd ve distorsiyon değerler çok ilgi çekici ve oldukça da güçlü gibi kağıt üzerinde.Fakat 3 versiyonu mevcut.Ben siyah kasa 4x115  rms olanı almayı düşünüyorum . Şimdiden herkese teşekkürler

Dostum gözünü kapat ve al. Arıza çıkarması çok düşük iihimal. Çıkarırsa bana gönder ücretsiz onarıcam söz :)
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2020, 13:06:41 Gönderen: B-Devi »
Unutmayın! Fiyatının ucuz olması malın dandik olduğu anlamına gelmez. Paranız neye yetiyorsa önce araştırın, uygunsa onu alın...

Çevrimdışı gokhan3491

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2020, 00:20:38 »
Teşekkürler hocam

caraudiohifi