caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Rockford t2d212 bass için 4 ohm da 1200 rms veren bir amfi arıyorum.  (Okunma sayısı 110 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cankural

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
Merhaba arkadaşlar Rockford t2 d2 12 bass var elimde bu bası en kaliteli şekilde çaldıracak amfi hangisidir.
Rockfordun T1500-1bdCP olan amfisi bu bas için yeterli değil çünkü 4 ohm da 1000 rms veriyor bass 4 ohm 1200 rms. T1500-1bdCP amfi rf nin t2 d4 modeli için yapılmış d2 ye uygun değil.

T2500-1bdCP var 4 ohm da 1500 rms güç üretiyor ama fiyatı 1500 dolar onada gücümüz yetmiyor.

alternatif olarak alpinin PDX-M12 modeli var 4 ohm da tam 1200 rms güç veriyor ama bu amfide okadar küçük ki okadar gücü üretebileceğine insan inanamıyor kullanan bilen varsa bilgi verirse iyi olur.

diğer bir alternatifde hertz hp 802 iki kanallı bir amfi ve köprülü bağlandığında 4 ohm da 1100 rms çıkış veriyor.

Hertz in hp 3001 modelide uyar bu basa ama oda çok pahalı.

Bunların dışında amfi önerecek arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar farklı markalarda olur ama taramps falan gibi kendini kanıtlamamış markalara sıcak bakmıyorum.

Bütçe 500 dolar.

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 40
Alpine PDX F6, Alpine PDX V9, Alpine PDX M6 kullanmış biri olarak yazıyorum, PDX M12 nin neler yapabileceğine şaşırırsın. Boyutlarına aldanıp önyargılı olma sakın.

PDX M12 4 ohmda 1200 RMS den daha fazla güç üretiyor. Birth certificate ile belgelendiriyor. Benim kullandığım PDX M6 680 RMS civarı güç üretiyordu ve bu değer belgelendirilmişti.

Çevrimdışı cankural

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
Bende de pdx v9 var teybimde alpine 9855r, alpine markasına her zaman güvenirim ama bir bilene sorayım dedim yinede.

caraudiohifi