caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Deck çevirici voltaj ayarı yardım  (Okunma sayısı 37 defa)

servet ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetoguz8

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 22
Deck çevirici voltaj ayarı yardım
« : 04 Aralık 2019, 21:26:52 »
Massive - MS01 çeviricisi kullanıyorum bilen bilir.Voltajlar sonda yani 6v ben sesten pek memnun değilim çünki ana ünite orjinal ve değişemiyorum çerçeve bile yok.(araç clio 4 st icon) amfiden gain kıstım sesi 20 ye kadar açabiliyorum 20'de de bazı şarkılarda bozuyor 1 kademe düşürüyorum şarkının bazı kısımlarında cızırdıyor 1 kademe daha düşürmek zorunda kalıyorum.Kimi şarkıda max 16 ya kadar açabiliyorum 17 yapınca bozmaya başlıyor.Aynı kolon aynı amfiyi önceki aracımda kenwood bt305 de kullanıyordum hep volume 30 a kadar açıyordum bütün şarkılarda prüzsüz net ve yüksek bir ses alıyordum.En iyi ayarı nasıl yapabilirim ? voltajı biraz düşürüp gain arttırsam ? İhtiyacım olan tek şey yüksek ses, bozulmayan bir ses.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2019, 21:41:53 Gönderen: ahmetoguz8 »

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 39
Ynt: Deck çevirici voltaj ayarı yardım
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2019, 08:33:37 »
İhtiyacınız olan şey işlemci, arabaya teyp takamıyorsanız işlemci almanız gerekli, deck çevirici ile ne yaparsanız yapın istediğiniz sesi alamazsınız.

Çevrimdışı ahmetoguz8

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 22
Ynt: Deck çevirici voltaj ayarı yardım
« Yanıtla #2 : Bugün, 15:45:05 »
İhtiyacınız olan şey işlemci, arabaya teyp takamıyorsanız işlemci almanız gerekli, deck çevirici ile ne yaparsanız yapın istediğiniz sesi alamazsınız.
Peki uygun fiyatlı ne önerirsiniz ? şimdi tweeter yoktu aracımda tweeter da ekledim ön camların yanlarına ufakta olsa ses kalitesi arttı ama sesi açınca yine bazı şarkılarda cızırtı yapıyor aynı tweeter ı evde kullanıyordum aynı müzikleri dinliyordum sesinide açıyordum bozma cızırdama vs hiç olmuyordu.Babam android teyp alalım diyor ses kalitesi açısından bir fark olur mu ? en azından uygulama vs kurarım
« Son Düzenleme: Bugün, 15:46:40 Gönderen: ahmetoguz8 »

caraudiohifi