caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Audio System Amfi Hk.  (Okunma sayısı 165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi denizarkin

• Midrange
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 35
Audio System Amfi Hk.
« : 18 Kasım 2019, 01:21:11 »
Arkadaşlar merhaba,

Aracım L200 Kamyonet.

Ön kapılar için Morel Tempo 602 aldım, amfi için de yüksek rms'li ve AB Class bir amfi arayışım var. HCP4 veya SR4 önerileri oldu ancak komponentlerim 120 rms olduğu için biraz daha güzel beslemek istiyorum. Auidio System R105.4 amfisi karşıma çıktı. Ancak bu amfi hakkında kullanıcı yorumu çok az. Forumda da ney bir yorum bulamadım. Fikirlerinizi merak ediyorum.

2. bir sorum ise bu amfiyi kullanırsam köprü yapmalı mıyım? Ne de olsa arka kapılara bir şey yapmayacağımdan 2 kanalım boş şimdilik. Belki ileride slimbass kullanacağım.

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 39
Ynt: Audio System Amfi Hk.
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2019, 08:15:44 »
Tempo Ultra 602 ben de kullanıyorum, aktif sürülü aracımda.

Size tavsiyem Alpine PDX F6, Hertz HDP4 gibi min. 150 RMS güç üreten amfi alın ve aktif sürün. Kapıya güzel bir izolasyon yapın. Büyük ihtimal ile subwoofer aramayacaksınız.

Çevrimiçi denizarkin

• Midrange
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 35
Ynt: Audio System Amfi Hk.
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2019, 11:53:20 »
Tempo Ultra 602 ben de kullanıyorum, aktif sürülü aracımda.

Size tavsiyem Alpine PDX F6, Hertz HDP4 gibi min. 150 RMS güç üreten amfi alın ve aktif sürün. Kapıya güzel bir izolasyon yapın. Büyük ihtimal ile subwoofer aramayacaksınız.

Selam, hdp4 amfiyi eski sistemimde hsk163'ler ile kullanmıştım. Dijital amfi olduğundan mıdır nedir bilmiyorum ama bana sesi düz gelmişti. Bu nedenle AB class bir amfi düşünüyorum. Bilmiyorum yanlış mıyım?

caraudiohifi