caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Orta Seviye Anfi Bass Tavsiyesi  (Okunma sayısı 78 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı shadowethem

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 10 Eylül 2019, 17:20:25 »
Merhabalar Arkadaşlar

2016 model berlingo aracımın orjinal ünitesini ve kapı hoparlörlerini kullanarak bi sistem kurmak istiyorum.
Net bassları seviyorum daha önce Kicker Comp s12 kullandım 4 çıkış anfi ile.

Mono amfimi almalıyım yoksa 4 çıkışlı filan mı zaten sadece subwoofer çalışacak.
Bide Sub konusunda ne olmalı piyasada heryerde JBL 1000 lik dolanıyor ne tercih etmeliyim.

bütcem 1000 - 1500 civarı.

şimdiden teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı allegro

• Midwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 49
Ynt: Orta Seviye Anfi Bass Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2019, 22:05:54 »
Daha önce peugeot partner de kullanmıslıgım var en arka varsa koltuk arkasına Jbl tüp bass kulandım sadece ön kapı ve göğüs 2 yol front aktif kullandım pioneer keh-p9700 + 1280. 12 lı cd changer ile 4 kanal anfı ve mono anfi aldığım muazzam ses (yıl 2000) bir çok montajcıyı sasirmistim,aradan uzun zmaan geçti benzer konfigürasyon 2 yıl önce linea da vardı ilânlarımda var bütçenizi aşmaz ve çok memnun kalırsınız Jbl 1214 tüp bass ve db drive mono anfi inceleyin derim. Aracın yapısı bu nasa çok uygun.
.....

Çevrimdışı shadowethem

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2019, 08:25:46 »
Daha önce peugeot partner de kullanmıslıgım var en arka varsa koltuk arkasına Jbl tüp bass kulandım sadece ön kapı ve göğüs 2 yol front aktif kullandım pioneer keh-p9700 + 1280. 12 lı cd changer ile 4 kanal anfı ve mono anfi aldığım muazzam ses (yıl 2000) bir çok montajcıyı sasirmistim,aradan uzun zmaan geçti benzer konfigürasyon 2 yıl önce linea da vardı ilânlarımda var bütçenizi aşmaz ve çok memnun kalırsınız Jbl 1214 tüp bass ve db drive mono anfi inceleyin derim. Aracın yapısı bu nasa çok uygun.

Tüp bass performansı nasıldı yani kapladığı alan aynı ise gerek varmıdır tüp bassa ?

Çevrimdışı allegro

• Midwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 49
Ynt: Orta Seviye Anfi Bass Tavsiyesi
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2019, 11:56:28 »
Performansını yazmıştım.Siz araştırın bakalım.
.....

caraudiohifi