caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Bir Ferhat aydın klasiği.  (Okunma sayısı 209 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TT

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 09 Ağustos 2019, 23:09:56 »
Merhabalar;
Yaklaşık 1 yıldır aracımı Ankara'nın oto müzik sistemleri adı altında açılmış bir çok işyerine götürdüm.Harcayıpta karşılığını alamadığım paramamı yanayım,aracımın orasını burasını kırıp kurcalandığınamı ve giden boşa zamanlaramı?2.el yeni bir sistem alıp (audison sr5, audison bit ten, audison APK 165, audison APK 6.5,) kendisiyle 2 gün önce tanışma şansı yakaladım.Gerçekten birçok yerde görmediğim.

. Müşteriye Saygı
. Esnaflık
. Sohbet
. Bilinçlendirme
. Bilirkişi
. Bütçeye göre çözümler
. Müşterinin isteklerini anlamak

Ve en önemlisi aldığı paranın hakkını çatır çatır veren, ne iş yaptığını bilen bir profesör.Evet usta felan değil bu işin  PROFESÖR'ü bu adam.Keşke söylenenlere aldanmayıp (çok pahalı,kendini beğenmiş,ukala,saygısız) kendisini daha önceden tanıyıp ticaret yapsaymışım.Sizde benim gibi paranızı, zamanınızı, sağlığınızı bozmak istemiyorsanız bu adamı bulup ticaret yapın.Son olarak böyle profesörlerin,esnafların kıymetini bilelim,üzmeyelim gerçekten nesilleri tükenmek üzere.Kendisine burdan bana gerçek müzik zevkini yaşattığı için çok ama çok teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Çevrimdışı edo.kuscu

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2019, 14:53:51 »
Reklam kokan hareketler bunlar mayk :D :D
İlk iletide resimsiz, videosuz tanıtım yapmak garibime gitti.
Keşke birkaç resim ve video da ekleseydinizde Ferhat Aydın'in işçiliğini görebilirseydik...

Çevrimdışı edo.kuscu

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2019, 14:57:18 »
Yazdığım iletiyi okuyunca yanlış anlaşılabileceği kanısı oluştu aklımda.
Yanlış anlaşılacak bişey dediysem affola fakat resim koymadan konu yetersiz kalmış, yoksa aydın elektronik Ferhat Aydın'in işçiliğini az çok biliyorum işini bilir yapılması gerekeni yapar ;)

caraudiohifi