caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Orta seviye ses sistemi için tavsiye  (Okunma sayısı 284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ho4e

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 02 Temmuz 2019, 17:25:50 »
Öncelikle abilerim kardeşlerim merhabalar aracımdaki hoparlörlerden memnun olmadığım için aracıma tesisat yapma kararı aldım bütçe olarak amfi+subwoofer 750 tl civarlarında düşünüyorum

Amfi olarak 2 seçenek var şuan aklımda hangisi daha mantıklı olur
Edison Ed-740 4 kanal 2400Watt
Bir diğerler
Ads BK-C4065 2500Watt
Tabiki bu kadar yüksek değerler vereceklerini düşünmüyorum
Subwoofer konusunda 30cm Jbl CS1214 1000W woofer düşünüyorum çok bi bass beklentim yok gümbür gümbür olması beni daha çok rahatsız eder woofer kabinini portsuz düşünüyorum portludan gelen sesler hoşuma gitmiyor daha iyi indirebileceğiniz malzeme olursa öneriye açığım araca sonradan 4 hoparlör daha ekleme yapicam ama Su an maddiyat yüzünden yapmıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Çevrimdışı Ho4e

• Buzzer
  • *
Ynt: Orta seviye ses sistemi için tavsiye
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2019, 02:28:09 »
Hype

Çevrimdışı toxin6606

• Midrange
  • Yas: 28
  • Patlak aporlör
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2019, 23:36:23 »
Bence elinizdeki malzemeyi paraya cevirin 5 kanal bir anfi alin sr5 gibi 4 tane 6996s veya segmenti oval alin bassa gelincede piyasada jbl denilen baslardan alin dusuk butcede bunlar olabilir yada 2 tane 25cm midrange 2 tane spl tweter olabilir secenek cok ama sq bir sistem hem maddi olarak skinti hemde kullanim olarak sizi zorlayabilir
Ana unite:Alpine cda-137bti
islemci.   : bit one
Stero amp:Morel mps4.400
Stero amp:rockford p4004
Mono amp:edison 1100ab
Subwoofer: rockford fosgate p3 punch 12
Midbass:Herzt hsk 165
Midrange:morel cdm 880-herzt mp.70.3
Tweeter :Ground zero uranium sq

Çevrimdışı Ho4e

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2019, 23:39:52 »
Bence elinizdeki malzemeyi paraya cevirin 5 kanal bir anfi alin sr5 gibi 4 tane 6996s veya segmenti oval alin bassa gelincede piyasada jbl denilen baslardan alin dusuk butcede bunlar olabilir yada 2 tane 25cm midrange 2 tane spl tweter olabilir secenek cok ama sq bir sistem hem maddi olarak skinti hemde kullanim olarak sizi zorlayabilir
Arabanın orjinalini bozmak istemiyorum pek pandizot görüntüsü sevmiyorum jblin sw ini birde 5 kanal bir amfi düşündüm acaba 5 kanal olduğu için W değeri yüksek olucak ekstradan bir aküye ihtiyacım olurmu

caraudiohifi