caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: KENDINDEN AMFILI BOSCHMANN BWS112EX  (Okunma sayısı 378 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muribrown

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
KENDINDEN AMFILI BOSCHMANN BWS112EX
« : 02 Nisan 2019, 23:37:23 »
Merhaba arkadaşlar,

2016 ford focus sedan aracım var, hafif bir bass olsun istiyordum kendinden amfili çok profosyonel olmayan ve fazla yer kaplamayan bir şey almak istedim ve altta linkini paylaştığım ürünü 650 tl gibi çok uygun bir fiyata almış bulundum, ürünü Eminönün'de doğu bankta inceleme fırsatım olmuştu tabi orada 900 tl gibi bir fiyat çektiler. Forum içerisinde aramalar yaptım ancak bu ürün ile ilgili bir paylaşım göremediğim için sormak istedim.. Sizce bu ürün nasıldır, kullanıp sesini duyan, kalitesinden haberdar olan var mıdır? Ürün taş gibi tertemiz duruyor çok çok büyük bir beklentim yok yani araç içinde hafif tatlı bir bass almak bana yetecektir..

Boschmann Bm Audio Kendinden Anfili Aktif Slim Bass Subwoofer 30 CM BW-S112EX 700 W

https://urun.n11.com/subwoofer/boschmann-bws112ex-seri-kendinden-anfili-slim-aktif-bas-subwoofer-P329094038

Ürün kendi sitesindeki görselle birebir uyumlu görünüyor. Satıcı Türkiye distribütör garantisi altında dedi, herhangibir garanti evrağı çıkmadı kutudan, arızalanırsa bize gönderim yapabilirsiniz biz gereğini yaparız dedi, e tabii böyle olması da insanın kafasında soru işaretleri bırakıyor. Açıkçası geri mi iade etmeliyim, yoksa kullanmalımıyım.. Yorumlarınız benim için çok değerli olacaktır.. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

http://www.boschmann.com/ProductDetails.php?id=63#ad-image-0

« Son Düzenleme: 03 Nisan 2019, 01:10:07 Gönderen: muribrown »

Çevrimdışı Atabey01

• Tweeter
  • **
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2019, 14:26:58 »
Merhaba, aynı ürünü bende çok araştırdım ama detaylı bir bilgiye ulaşamadım.
Ne malı olduğu bilinmeyen bir marka.
Sesini hb araçlar için yeterli olduğunu fakat sedan araçlarda iş yapmadığını, çaba sarfederek kullanıcılarına ulaşarak öğrendim.

Bir sistemciye sorduğumda, ben olsam almam dedi. marka değil olar dedi.

Daha sonra gidip bas ve anfi aldım. 425TL ye

Çevrimdışı muribrown

• Buzzer
  • *
Ynt: KENDINDEN AMFILI BOSCHMANN BWS112EX
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2019, 18:02:48 »
Selamlar hocam, almış bulundum ve taktırdım.. Şu an gelen sesi biliyorum :) çok çok fazla büyük beklenti içine girmemek gerek ama ben araçta hafif tatlı bir bass istediğim için şu anki vermiş olduğu ses beni tatmin etti açıkçası. Yalnız bağlantı yerinden kaynaklımıdır bilmiyorum ama bass'ın tonunu ayarlayan kumanda ile bass'ın sesini kıstığımda aracın kendi orjinal bass'larıda kısılıyor.. Bu durum için bir yorumunuz olur mu? Ben bağlantıdan kaynaklandığını düşünüyorum..

Bu arada kısa bir süre içinde bass'ın verdiği ses kalitesini video çekip paylaşacağım, kısmen ucuz yollu kendinden amfili bu bass'ı merak eden almayı düşünen kişilere referans olabilir..

Montajı yapan arkadaşın yorumu da kötünün iyisi olmuştu :) ama sedan araçta olmasına rağmen beklentimin üstünde performans aldığımı net bir şekilde söyleyebilirim.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim @Atabey01

Çevrimdışı Atabey01

• Tweeter
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2019, 18:08:16 »
Selamlar hocam, almış bulundum ve taktırdım.. Şu an gelen sesi biliyorum :) çok çok fazla büyük beklenti içine girmemek gerek ama ben araçta hafif tatlı bir bass istediğim için şu anki vermiş olduğu ses beni tatmin etti açıkçası. Yalnız bağlantı yerinden kaynaklımıdır bilmiyorum ama bass'ın tonunu ayarlayan kumanda ile bass'ın sesini kıstığımda aracın kendi orjinal bass'larıda kısılıyor.. Bu durum için bir yorumunuz olur mu? Ben bağlantıdan kaynaklandığını düşünüyorum..

Bu arada kısa bir süre içinde bass'ın verdiği ses kalitesini video çekip paylaşacağım, kısmen ucuz yollu kendinden amfili bu bass'ı merak eden almayı düşünen kişilere referans olabilir..

Montajı yapan arkadaşın yorumu da kötünün iyisi olmuştu :) ama sedan araçta olmasına rağmen beklentimin üstünde performans aldığımı net bir şekilde söyleyebilirim.

Rica ederim.

bahsettiğiniz konu imkansız gibi acaba kulağınız bas a alıştığı içinmi öyle hissediyorsunuz? ana ünitenin anfi çıkışından bağlantı alınmıştır bundan da bir sorun çıkartmaması gerek. Acaba anfiden normal hoparlörlere bir bağlantı mı yapıldı?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emre-ico

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2019, 15:00:19 »

Merhaba hocam aynı cihazı bende almış bulunmaktayım sedan arabada tatmin edici iş çıkarttıysa hatcback araçta neler yapar şimdiden heyecanlandırdı ürün beni çünki Alpine Swe 815 lerde sedan araçta kullananların hic biri memnun değil ben de son anda karar değistirip bu cihazı aldım aracım hatcback memnun kalacağımı düşünüyorum.
Video paylaşma durumunuz varsa rica edebilir miyim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emre-ico

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2019, 10:50:40 »
Arkadaşlar deneyimlerimi paylaşmak istedim umarım sizin için de bilgilendirici olur.
Öncelikle montaji kolay ve derli toplu duruyor. Aynı zamanda görsel olarak da ayrı bir hava katmış bulunmakta. Asıl meseleye gelirsek sesi beni memnun etti çok yüksek seslerde açamıyorum insanlar rahatsız olcak diye o kadar gürültülü orta ayarlarda ise kafa ağrıtmayacak vaziyette fazlasıyla  işini yapıyor. Bunun yanında arabada fazla yer kaplamıyor gerçekten fiyat ve performans ürünü kaliteli olduğunu her halinden anlıyorsunuz. N11 üzerinden aldım paketleme dışında herşey güzel kargoda biraz çizikler oluşmuş ben çok önemsemedim. Alacak olanlara tavsiye ederim aracım hatcback bu arada arkadaşlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caraudiohifi