caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: SONY BT  (Okunma sayısı 656 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı utkusan

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 08 Aralık 2018, 11:53:15 »
Arkadaşlar merhaba,İsmim Utku,Ankaradan katılıyorum aranıza.Müzik sistemleri konusunda pek bilgim yok açıkçası fakat yıllardır kullandığım Trident marka double teybim artık çağın gereksinimlerine karşılık vermiyor ve dokunmatik ekranında kaymalar başladı.Double teyp kullanımıda pek gerçekleştrimedim açıkçası,geri görüş kamerası bağlı değil ve belki 1 2 defa video oynatıcısını kullanmışımdır.Extra bass tuşu var ve bu teypte en çok beğendiğim nokta o! fakat bluetooth bağlantısı yok.Aracım 2005 Hyundai Coupe.Biraz old school tarzı sevdiğim için normal bir teyp almaya karar verdim,böylelikle iptal ettiğim teyp altındaki cebide tekrar kullanabileceğim.Gösterge ve göğüs ışıklandırmam(Kırmızı-turuncu)Sonynin MEX-N4150BT ve DSX-A400BT modelleri arasında kaldım,arasındaki fark görebildiğim kadarıyla birinde cd çalar var diğerinde yok.Tabi bunlar benim görebildiklerim aranızda ikis arasındaki farkı bilen varsa ve bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Çevrimdışı KERIM6798

• Tweeter
  • **
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 20
Ynt: SONY BT
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2019, 11:32:09 »
Bir Sony Mex N4100bt kullanıcısı olarak Sony nin bütün ürünlerini bilirim bu ikisi arasında pek fark yoktur burada soru senin sen CD kullanıyormusun Dsx A400 de CD player özelliği yoktur sadece usb aux ve bt
Mex in diğer artı özellikleri syc ilm yani ışıklardırma renk seçenekleri ve ritme göre aydınlatma, lpf ve hpf frekans aralığının geniş olması ve 16 band eQ costum bulunmsı bı a400 de 12 band dır başka bir artı özelliği yok
Bu modellerde Extra bas değil Mega Bass özelliği vardır Extra Bass yeni çıkan modellerde ve ve emin ol bu özellik hiç bir işe yaramaz anfin yoksa bunu kapalı tutup dsp ve clearaudio ayarlarını iyi yaparsan ki Sony'nin en güzel özellikleri bunlar daha iyi ses alırsın
Yanılmıyorsam a400 caudio ve dsp(digital Signal preout yoktu)

caraudiohifi