caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Pioneer deh 825r orjinalden dspli cihaz hakkında  (Okunma sayısı 618 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat2427

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 29
  • I LOVE BİG SPEAKERS
Herkese merhabalar, elimde pioneer deh 825r modelinde sıfır gibi temiz bir cihaz var uzun zamandır saklıyorum ama arabama takmaya karar verdim. Bu cihazın dspsi içinde yerleşik olarak mevcut ama bu dsp özelliği sürekli açık mı yoksa farklı bir şekilde mi açılıyor anlamadım. Ayrıca bu cihazda 13 band ekolayzır var. Malum cihaz 25 yıllık var gibi. Ekolayzır ayarınıda bulamadım
Pioneer deh 6950Ib
Philips csp 630 16 cm component
Philips csp 6920 oval hoparlör
Jbl gt5 a604 4 kanal ses amfisi
Jbl gto 300.1 2 kanal mono bass amfisi
Pioneer TS W121 SPL subwoofer.
Soundstream 2.0 farad kapasitör

Çevrimdışı murat2427

• Buzzer
  • *
  • Yas: 29
  • I LOVE BİG SPEAKERS
Ynt: Pioneer deh 825r orjinalden dspli cihaz hakkında
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2018, 12:50:09 »
Yokmu cevap yazacak arkadaşlar?
Pioneer deh 6950Ib
Philips csp 630 16 cm component
Philips csp 6920 oval hoparlör
Jbl gt5 a604 4 kanal ses amfisi
Jbl gto 300.1 2 kanal mono bass amfisi
Pioneer TS W121 SPL subwoofer.
Soundstream 2.0 farad kapasitör

Çevrimdışı deepbass

• Tweeter
  • **
  • Yas: 39
Ynt: Pioneer deh 825r orjinalden dspli cihaz hakkında
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2018, 12:15:00 »
merhaba ,
eğer çözemediysen bu sıkıntıyı bilgi vermeye çalışacağım.bu modelde DSP ve 13 band eko ayarı için bir kaç işlem gerekiyor.mesela kumandan mevcutsa (cxa7935) , B tuşuna bas zaten üzerinde DSP yazar.SFC modu off yazması lazım,bu yazıdan sonra kumandadan sağ sol yön tuşlarıyla yada teyp üstündeki sağ sol yön tuşlarıyla yada yanlış hatırlamıyorsan 1-2-3 kanal tuşlarıyla da studio,club diye seçebiliyordun modları.
13 band ayarı içinse DSP tuşuna bas sonra bu tuşa basılı tut,ön-arka gibi pozisyon ayarı v.b ayarlar ekranına gelecek dilediğin gibi menüde ilerleyerek ayarlayabilirsin.bu şekilde yapılıyor diye hatırlıyorum,malum uzun seneler geçti ki hala aynı seriyi kullanıyorum ama cihazım DSP li değil.olurda satmayı düşünürsen ilgilenebilirim.kolay gelsin.

caraudiohifi