caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Yeni aveo sistem kurulumu bu isi bilen biri yardim etsin lutfen  (Okunma sayısı 139 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iso1980

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
Merhaba arkadaslar cok fazla urun cok fazla marka ve farkli fiyatlar oldugu icin herkes gibi secim yapmakta bende zorlandim

Oncelikle arac yeni aveo 2011 model

975 tl civarinda avgo double din ler var cercevesi ile birlikte ! konsolda şık bir goruntu olsun en azindan

Tek amfi cikisi varmis cogaltici ile arttirilabiliyormus adamin soyledigine gore sakincali mi bilmiyorum

Simdi on kapilara cadence tx 6 dusunuyorum dinledim cok iyi gercekten ama kur degisimleri yuzunden fiyatlar uctu on kapi hoparlor boyutlarini bilmiyorum ama 16 cm uyar diye tahmin ediyorum ilk firsatta olcecegim sound magus sm 17c gibi urunler tatmin eder mi sony mi secmek lazim marka model belirterek yardimci olursaniz sevinirim

2. Sorum ses amfisi olarak qline 80.4 onermisti bir kardesimiz burada fakat fiyati cok yuksek 350 400 araliginda 4 hoparlor besliycek bir amfi gerekiyor on 2 mid ler ve arkaya 2 oval dusunuyorum

Oval tavsiyelerinizi bekliyorum eski aracimda pioneer 6995 vardi acikcasi begenmedim 10 yil onceki 6977 lerim daha guzel ses veriyordu alternatif ne olabilir cok pahali olmayn

Kapasitor bu gucte bir sistem icin gerekli mi hangisi olmali ?

38 cm bass ve mono amfi onerileriniz ? 2 adet 30 yerine bir 38 koymak istyorum bagaj zaten kucuk oldugu icin

Simdiden cok tesekkurler arkadaslar

caraudiohifi