caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Kötü Üniteden Kaliteli Ses almak için işlemci vs. Çare mi? [Yanıt!]  (Okunma sayısı 1337 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 39
Konu uzun olduğu için tek mesajda söylemek istediklerimi toparlayamıyorum, kusura bakmayın.
Asla boşa alınmış bir ürününüz yok.
Voce 5.1k
Bit nove
Bit play hd
Hepsi birbirinden kıymetli, kalitesini ispatlamış harika ürünler. Kesinlikle boşa aldım, boşa para harcadım diye düşünmeyin, dediğim gibi evladiyelik ürünler. Güle güle kullanın, daha çok işinize yarayacak, hatta senelerce işinize yarayacak bu cihazlar

Çevrimdışı er36po

• Tweeter
  • **
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 42
Konu uzun olduğu için tek mesajda söylemek istediklerimi toparlayamıyorum, kusura bakmayın.
Asla boşa alınmış bir ürününüz yok.
Voce 5.1k
Bit nove
Bit play hd
Hepsi birbirinden kıymetli, kalitesini ispatlamış harika ürünler. Kesinlikle boşa aldım, boşa para harcadım diye düşünmeyin, dediğim gibi evladiyelik ürünler. Güle güle kullanın, daha çok işinize yarayacak, hatta senelerce işinize yarayacak bu cihazlar
Verdiğiniz bilgi ve önerilerinizden dolayı çok teşekkür ederim üstat.

Ben o zaman yeni bir konu açayım (bu konu daha fazla amacından çıkmasın diye) ve orada hem 3 yol aktif sistem için karar kılacağımız midleri, yapılacak izolasyonu ve kime yaptırabileceğimiz ustayı, hem de kafamda olan bir iki soruyu da sormak istiyorum.
Diğer konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu arada, bu ve diğer açtığım iki konuyu, bu işin sonuna vardığımda sonuçlandıracağım. Bu vesileyle bu tarz arayışlardaki insanlar fazla vakit kaybetmeden ve amatör montajcılara emeklerini kaptırmadan, yapmaları gerekenleri bir bakıma ilk kafadan anlamış olacaklardır.

Çevrimdışı Teknik.er@hotmail.com

• Tweeter
  • **
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
Bu işlere ana ünitenin yada kaynak ne ise onun yalın sesini dinleyip o şekilde girmek lazım. ana ünitenin yalın sesini dinlemeden işlemcili sistem takmaya yönlendirmek çok yanlış.

caraudiohifi