caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Bit one yardım  (Okunma sayısı 400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SpecialSound

• Tweeter
  • **
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 21
Bit one yardım
« : 10 Mayıs 2018, 02:09:05 »
Bit one ın ac link interface sürücüsünü bir türlü yükleyemiyorum işletim sistemim Windows 10  sürücüyü güncelleştir deyip bit one cdsini seçtikten sonra Windows cihazın sürücülerini yüklerken bir hatayla karşılaştı diyor bilir kişiler yardımcı olursa sevinirim

Çevrimdışı SpecialSound

• Tweeter
  • **
Ynt: Bit one yardım
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2018, 02:46:00 »
Sorunu çözmüş bulunmaktayım eğer benim gibi win 10 işletim sistemi kullanıp bu hatayı alan arkadaşlar olursa diye bilgi amaçlı yazıyorum sorun windowsun sürücü imzası zorlamasıyla alakalı bu sorunu çözmek için Başlat/çalıştır/shutdown /o /r -t 00 yazarak entere basın. Ardından açılan ekranda sorun gidere tıklayın daha sonra açılan sayfada gelişmiş seçenekleri bulun ve tıklayın daha sonra f7 tuşuna basın ve gerisini windowsa bırakın iyi forumlar

Çevrimdışı haldun

• Yönetici
  • Subwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 20
  • Yas: 37
  • Facebook:: haldun.keceli
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2018, 08:48:00 »
Sevindim, hızlıca kendiniz sorunu çözmüşsünüz.
Focal KX3 - Focal E 25 KX - Audison TH Quattro - Audison Thesis Due - Zapco DC 1100.1 - JL audio 500/1 - Helix P10W - Audison Bitone - Bit Play HD SSD - Zapco DC 750.2 - Audison Alt Yapı

Çevrimdışı SpecialSound

• Tweeter
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2018, 13:03:49 »
Malum ilk bit one kurulumu olunca heyecan dorukta uyku tutmuyor gece 5 e kadar kurulumu yapıp programı kurcaladım :)

Çevrimdışı ysngn

• Buzzer
  • *
  • Yas: 25
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2019, 21:59:00 »
Iyi gunler bit one oncesi ve sonrasi dusundeleriniz nelerdir mercedes c aracima 3 yollu powerbass 2Xl 60-3c baglattim fikirlerinizi merak ediyorum yardimci olurmusunuz lutfen

caraudiohifi