caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Ds18  (Okunma sayısı 437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hsn

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 13 Ocak 2018, 19:09:39 »
Arkadaşlar bugün sistem önerisi almak için farklı ustalara gittim. Herkes farklı ürunler onerdi. Bur usta ds18 amerikan felan diye önerdi. Aracına bindim yarışmada 2inci olmuş. Siz ne dersiniz. Nasıl bir marka. Kullanan dinleyen seven sevmeyen. Yorumlarinızı esirgemeyin lütfen

Çevrimiçi Audiokolik

• Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 7
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2018, 08:55:59 »
Arkadaşlar bugün sistem önerisi almak için farklı ustalara gittim. Herkes farklı ürunler onerdi. Bur usta ds18 amerikan felan diye önerdi. Aracına bindim yarışmada 2inci olmuş. Siz ne dersiniz. Nasıl bir marka. Kullanan dinleyen seven sevmeyen. Yorumlarinızı esirgemeyin lütfen

amaçladığınız splmi sqmu? ses şiddeti yani spl ise birşey diyemem ama sq yani ses kalitesiyse ben üst segment diyerek birine takılanları dinlemiştim çok vasattı

az araştırıncada aslen firmanın yerel Forx firması mantığıyla çalıştığını yazmışlar hep, pek itibar edeceğiniz ürünler/firma değil gibi..

Çevrimdışı Feline

• Midwoofer
Ynt: Ds18
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2018, 08:21:18 »
Yaşadığım sehir icin konusuyorum Ben dukkanların tavsiyesi ile hicbir şey almam alaninda memnun kalacağını sanmam.
Dükkan tavsiyesi ile alış veriş yapmanin tek bir olumlu yani var, oda ne yapmaman gerektiği konusunda sana tecrübe kazandirmasidir :D
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2018, 08:23:40 Gönderen: Feline »

Çevrimdışı hsn

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2018, 11:39:34 »
Yorumalerınız için cok teşekkür ederim. Benim de içime pek sinmemişti. Sesler güçlü ama net degildi diye düsünmüştüm. Peki o zaman sq sisteme yakın ne almalı?

Morel maximo 6.2 nasıl

caraudiohifi