caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: Ankara'da Montaj hikayesi 2017 passat ...(Ferhat Aydın)  (Okunma sayısı 1969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hilmitoz

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
Ynt: Ankara'da Montaj hikayesi 2017 passat ...(Ferhat Aydın)
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2019, 11:08:41 »
---
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2019, 14:50:54 Gönderen: haldun »

Çevrimdışı Gastan

• Midwoofer
  • Yas: 37
« Yanıtla #16 : 11 Ocak 2019, 12:58:42 »
Bu iş zevk işidir parasıda gönüllü verilir miktar bütçeye göre değişir. Pavyona bara gidip 2 saat müzik dinlemeye bile binlerce lira verenler var benimde verdiğim zamanlar oldu o yüzden işini güzel yapan adamların aldığı para hakkıdır yalnız insanların ihtiyaçları olan şeyleri fahiş fiyat isteyenler kazıkçıdır zor durumdan yararlanmaları kazıkçılık stokçuluktur.

Çevrimdışı mileri

• Audiophile Moderatör
  • Tweeter
« Yanıtla #17 : 12 Ocak 2019, 00:54:18 »
Arkadaşlar belliki farklı fikirlere ve eleştirilere gelmiyorsunuz son kez uyarıyorum ne demek?

Ben bu elektronikçiye uzak olduğu halde gidecektim ona yaptıracaktım yalıtım falan istemiyorum sadece montaj

İşini kötü yapanda var katılıyorum ama siz benim demek istediğimi anlamıyorsunuz ısrarla kötülediğimi zannediyorsunuz

Herşeyin bir piyasası vardır teyp hariç 1 anfi 1 bass 1 takım hoparlör montajı için piyasada 200-300 el emeği işçilik isterken kalkıpta aynı iş için 1.000 lira isterse ve ben bunu bile bile o adama verirsem kendimden şüphe ederim ve kazıklandığımı unutamam

Dediğiniz gibi 100 liralık kasaplarda var tabiki onlarada gidip riske girmem ama çok iyi işçilik yapan emeğinin karşılığını isteyen fazlasını istemeyen dürüst kişilerde var piyasa değeri neyse onu alanlar.... Yani piyasayı komple kasap olarak görmenizde yanlış...
Pahalı yapan iyi yapar görüşüde yanlış

Yazdığım yazı bir nebze olsun dikkatinizi çekebilmiş. Tüm mesajlarınızı tek tek okursanız; yaptığınız yorumlar, konu başlığındaki araçla ilgili yorum yaptığınızı göreceksiniz. Damdan düşer gibi hadisiz bir şekilde yorum yapıyorsunuz. Kimsenin emeğine çamur atamazsınız.

Talebinizi firmaya iletirsiniz. Bu cihazlar bağlanacak bana fiyat verin dersiniz, firma size abzürt bir rakam verirse söyleyecek sözünüz o zaman olur. Kafanızda bir senaryo kurgulayıpta burada ki konuyu o kalıba sokmaya kalkarsanız zaten bu tür saçma sapan yorumlar kaçınılmaz olur.

İlk önce kendiniz doğru bir şekilde ifade edin, saygı çerçevesinde yazışmalar yapın buradaki tüm arkadaşlar size gereken yardımı yapacaktır.

Umarım beni şimdi daha iyi anlamışsınızdır.

Çevrimdışı Suha

• Midwoofer
  • Yas: 40
  • Hakan TARIM
« Yanıtla #18 : 12 Ocak 2019, 15:02:22 »
Yalıtım malzemesini uygulamak bile başlı başına bir dert gördüğüm kadarıyla. Kapılar yalıtım yapılacak, o kablolar kırıklığa meydan vermeyecek şekilde en mükemmelinden döşenecek, kasnaklar ayna gibi yapılacak vs vs vs.
Her montajcının yapacağı iş değil bunlar. El emeği kaliteli ise fiyatı da ona göre olur.
4 way active loading...
Skoda SuperB 2010 Elegance

NAVIMEX VW NAV 9901
Android Media Box (araştırma aşamasında)
Audison Prima AP4.9Bit
Audison Prima AP4D
Audison Prima AP1D

Full Focal Bambu 4 way :D
 - Focal Ps 165 F3 Bambu
 - Focal P20F Bambu

Çevrimdışı haldun

• Yönetici
  • Subwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 20
  • Facebook:: haldun.keceli
« Yanıtla #19 : 14 Ocak 2019, 14:49:01 »
Hilmi bey lütfen daha yumuşak eleştirilerde bulunun, bunlar imkan meselesidir, her Mercedes, BMW ye binenin kazıklandığını düşünmeyin. Yazılarınızı askıya alıyorum bu konu için.
Focal KX3 - Focal E 25 KX - Audison TH Quattro - Audison Thesis Due - Zapco DC 1100.1 - JL audio 500/1 - Helix P10W - Audison Bitone - Bit Play HD SSD - Zapco DC 750.2 - Audison Alt Yapı

Çevrimiçi bolu14abant

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #20 : 04 Temmuz 2019, 11:07:45 »
Ben de arka kapılara hoparlör taktırmıştım.
Biraz kendini beğenmiş tavrı ve konuşması var. söktüğü kapı döşemelerini aldı yere koydu toz toprağa aldım temiz yere koydum biraz dikkatli olabilirdi. onun dışında işçilik iyi fiyatlar yüksek

caraudiohifi