caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: 2017 Yeni Dacia-Renault Sandero Racing Spirit İncelemesi, Teknik Özellikleri ve  (Okunma sayısı 2782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı casslovee

 • Tweeter
 • **
 • İleti: 33
 • Pazar Yeri Referans Puanı 0
 • Yas: 30
  Nerden: bursa
Renault ve Dacia'nın ortak yapım otomobili Sandero'ya RS kimliği verildi. Renault adı altında yapılan bu proje, Sandero'nun yüksek güçlü tarafını temsil etmesi için yapılmış. Yapı olarak oldukça ilgi çekici olan Sandero RS, farklı olmak isteyenlerin arabası olarak geliyor. Bakalım 2017 Yeni Sandero RS nasıl olmuş?Dacia‘nın veya Renault‘un Sandero için böyle bir şey yapabileceği hiç aklınıza gelir miydi? Dacia’nın 2007 yılında tanıtımı yapıp üretime aldığı Sandero modeli “güç gösterisi” için hazırlamış. Normalde de Sandero, hatchback versiyonlar arasında insanlar tarafından oldukça ilgi gören bir otomobildir. Bana göre bu aracın bu kadar tutmasının sebebi yüksek yapısından dolayı küçük bir SUV hissiyatı vermesinden olabilir. Rumen firmanın Logan tabanında ürettiği Sandero, karşımıza fazlasıyla güçlü çıktı. Sandero’nun neden Renault ismi ile anıldığından bahsedecek olursam; Renault veya bir takım firmalar alt markaları bazı ülkelere satabilmek ve ön yargı oluşturmamak  için kendi ismini kullanmaktadır.

Renault Sandero’yu Rusya, Mısır, Güney Amerika ve Güney Afrika ülkelerine kendi ismi ile göndermektedir. Aslında marka ve modeline bazılarının ön yargıyla yaklaşıyor olsa da, Renault’un Nissan markasına verdiği özen, Dacia markasına da verilmektedir. İlk çıkış modellerinin  malzeme kalitesi orta düzeyde yapılsa da, son çıkan yeni kasası ile kalite anlayışını üste çıkardığına inanıyorum. Zaten şimdi gördüğümüz Sandero RS‘den biraz da olsa anlayabiliyoruz.

Renault’un farklı ülke kıyafeti olan Dacia, Renault’un geliştirdiği motor ve özelliklerinden bu sefer fazlaca kullanmış diyebiliriz. Türkiye’nin en az yakan arabaları arasında anılırken, şimdi de en performanslıları arasında yer alması oldukça yüksek! Çünkü biraz sonra vereceğimiz özelliklerine çok şaşırabilirsiniz. Bakalım Dci ile anılan Sandero’ya nasıl bir mühendislik uygulaması yapmışlar.

İşte Karşınızda Dacia’nın RS’i Sandero:

Dacia Sandero’nun Yarış Ruhlu Olduğu Her Noktasından Belli!Sandero RS Karoser YapısıSandero RS Ön Görünümü:Sandero RS Profil GörünümüSandero RS Jant Yapısı:Sandero RS Arka GörünümüSandero RS Arka Tampon Yapısı:Sandero RS İç Mekan YapısıSandero Kokpit YapısıSandero Gösterge Paneli:Sandero RS Koltukları:
Devamını buradan incelebilirsiniz: https://paratic.com/yeni-dacia-renault-sandero-racing-spirit-incelemesi-teknik-ozellikleri-ve-fiyati/

Çevrimdışı audiotayfun

 • Tweeter
 • **
 • İleti: 51
 • Pazar Yeri Referans Puanı 0
 • Nerden:
Jantları mükemmel :D

 

caraudiohifi