caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: "T.C"  (Okunma sayısı 15169 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TanerÖzcan48

• Audiophile Yönetici
  • Subwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 27
  • Yas: 40
  • Herkes hakettiği gibi yaşıyor
Ynt: "T.C"
« Yanıtla #45 : 08 Nisan 2013, 00:35:55 »
Arkadaşlar isminin başına T.C. ibaresi koymak isyetenler ö.m. atsınlar. Her ne sebeple olursa olsun bu isteği kesinlikle yerine getiririm. Ama T.C. vatandaşı isek  Türk'üm diyorsak dürüst namuslu şerefli olalım bize kimse bir şey yapamaz. Hayırlı Geceler.
Ana ünite: Pioneer Avh-p7900dvd
Donanım:Pioneer XDV-P6/Btb-200/ ıb-100II/ ub-100
İşlemci:Audison BitoneHD
Media player:Audison BitplayHD

Tweeter: Audison TH-1.5 Violino-2
Midrange: Audison TH-3.0  Voce
Woofer  :  2x Audison TH-6.5 sax
Subwoofer: 2x Audison TH Basso

TW+MR Amp :  Audison Th Quatro
Woofer  Amp   : Audison Th Due
Subwoofer Amp: Audison Th Uno

Alt Yapı:
TW+MR+WF kablo:İnakustik exzellenz
SW kablo : Inakustik exzellenz
Güç: Audison MP 1/0 (0awg) PF-2BK(2awg) power kablo
ana sigortalık(300ah)Audison SFH 11WP 
sigorta dağıtıcı: SFd 41C+BFD 41
Capasitör:Audison SSF 0.8 +FSF 1.0
Cap.aks:Audison BCA 32DGT
izalasyon:Focal Bam XXXL

Çevrimdışı Mustafa AK

• Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 3
  • Yas: 39
  • her şey nasip kısmet.
  • Facebook:: akmuhendislik09@hotmil.com
« Yanıtla #46 : 08 Nisan 2013, 00:36:23 »
arkadaşlar bu konuya bir örnek vermek istiyorum.
farzedin ki orman arazisinin yanında tarlanız var ve siz orman arazisine göz koydunuz alacaksınız ve ev yapacaksınız
hemen ertesi gün bütün ağaçları kesip alanı açıp ev yapmazsınız çünkü göze batar ve dikkat çeker. ama zaman yayarak ağaçları azar azar keserek kendinize zaman kazandırırsanız insanlar çok zor farkeder. bir gün bir bakmışsınız ki orman arazisi ortadan kaybolmuş ortasında sizin eviniz var ve devlette vasfını yitirmiş arazi diyerek size satıyor neden mi en yakın sizsinizde o yüzden
umarım ne demek istediğim burda net anlaşılmıştır. amacım sizleri etnik bir ayrıma sürüklemek yada birilerine karşı gaza getirmek değil

Çevrimdışı TanerÖzcan48

• Audiophile Yönetici
  • Subwoofer
« Yanıtla #47 : 08 Nisan 2013, 00:39:55 »
Amin abi nediyelim.  T.C.Akmustafa herkez gibi polislerde susmak zorunda bu insanlarla is birligi yapmazlarsa hergun kan dokulecek buna mecbur tutuldular ne yazik ki tek beklentim acikcasi ordu idi ama tekrar o anlatilan gunlere donmkte urkutucu bir cikar yol illaki vardr tek temennimiz buyuklerimizn o isigi gorup uygulamalari konuyu kapatip yatamiorm konusulcak cok sey var ama sabh erkn kalkicam bir kac kiside olsa burada bile insanlara birseyler dusundurmk kafalarinda soru isaretleri olusturup konuyu dogru yerlerden arastirabilmelerini saglmk suan icin yapabilcegimiz tek sey halk uyanik oldugu surece kimse birsey yapamaz bu millete yeterki beynimiz bilgi bedenemiz dinamik olsun herkese hayirli geceler
Aynen arkadaşım. Ortak noktada buluşabiliyoruz. birşeyleri kafadan baştan silip atmamak lazım. Biz istedikten sonra hepimiz tek noktada buluşuruz. Dediğin gibi o dinamizm ve ruhumuz olsun. Bu konular çok oturulup konuşulacak şeyler. eksiğimizde bu konuşmak. Bende erken kalkacağım tekrardan iyi geceler

Alt Yapı:

Çevrimdışı timekeeper

• Midwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 31
« Yanıtla #48 : 08 Nisan 2013, 01:57:13 »
Kızmayın ama   :)

Çevrimdışı T.C. l3c0

• Subwoofer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 2
« Yanıtla #49 : 08 Nisan 2013, 10:39:49 »

Peki senin bunu paylaşım maksadın ne kardeşim ? Kızmayın diye yazmışsın demekki bazı kişilerin buna kızacağını tahmin etmişsin. Yani düşünmüşsün..Sence bir iki kişi yazdı diye mi yazıldı bu yazı. Yoksa bilinçli kişilerin gerçek manada tepkisi için mi ? Böyle saçma sapan şeylere gerek yok.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2013, 10:40:36 Gönderen: T.C. l3c0 »

Çevrimdışı Mustafa AK

• Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 3
  • Yas: 39
  • her şey nasip kısmet.
  • Facebook:: akmuhendislik09@hotmil.com
« Yanıtla #50 : 08 Nisan 2013, 11:13:47 »

kardeşim kızmayın yazarken neye yada neden kızacağımızıda biliyorsun demektir. bu belge yada adı her neyse olan şeyi paylaşmaktaki maksadını açıklarmısın. ben sağlık bakanlığının toplum sağlık merkezlerinden T.C. ibaresinin kalkacağı resmi evrağı görür vede kabul ederim. ama senin bu paylaştığın resmi asla ve asla kabul etmem. unutmayalım bu ilk valilik tabelalarında başladı ardı iki adet banka şimdi sağlık ve daha nerelere gelecek

neyse arkadaşlar  ben bu konulara daha yazmayacağım anladım ki sitenin amacı neyse onun dışına çıkmamak gerekiyor

« Son Düzenleme: 08 Nisan 2013, 11:18:59 Gönderen: T.C. akmustafa »

Çevrimdışı T.C. IDarkDeathI

• Midwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 27
  • Bora Şahin Hasan Kalyoncu Üni. Bilgisayar Müh.
« Yanıtla #51 : 08 Nisan 2013, 11:22:52 »
Abilerim arkadaşa kızmayın bu resim çok yüksek ihtimal inci sözlük vs gibi sitelerde espiri amaçlı yapılmıştır bu siteler genelde güldürmeye dayalıdır ancak bazı paylaşımlarında güldürürken düşündüren ibarelerde var olmaktadır. Aynı bu resimde görüldüğü gibi paylaşım amacı; bir olay olduktan sonra başka bir olayla diğer önemli olayın üstünün kapatılması üstüne sünger çekilmesini sağlamaktırki güncel medyamızda bu tam olarak uygulanmaktadır. Arkadaşlarda şakayla karışık bu işi ele almışlar ha bunun şakasımı olur geyiğimi olur derseniz sonuna kadar haklısınız ancak şuda unutulmamalı ki birsürü insan bu paylaşım sitelerine tıklıyor. Yani sonuç olarak insanları bir yandan güldürüyorlar belki de kızdırıyorlar ancak dikkati çekiyorlar ve insanlar bir yandan düşünüp tartışmaya başlıyorlar.

Çevrimdışı T.C. l3c0

• Subwoofer
  • *
« Yanıtla #52 : 08 Nisan 2013, 11:46:09 »
TAmam güzel anlatmışsın kardeşim iyi hoş doğru söylüyorsun ama bunun yeri bu konu değildi. Bu cenazede yaşlı birinin yanına gidip e hadi sıra sende artık demeye geldi. Belki yazılan çizilen doğru ama yanlış zaman yanlış yer ;)

Çevrimdışı TanerÖzcan48

• Audiophile Yönetici
  • Subwoofer
« Yanıtla #53 : 08 Nisan 2013, 13:06:39 »
arkadaşlar paylaşım yada tartışırken seviyeyi koruduktan sonra mesele yok.

Alt Yapı:

• Midwoofer
« Yanıtla #54 : 08 Nisan 2013, 13:25:32 »
Öncelikle hayırlı teskereler umarım en kısa zamanda ailenize ve sevdiklerinize ulaşırsınız. Zaten gergin olan bir ortamda daha fazla gerilmeye gerek yok bence, dış güçler yeterince ayırma parçalama politası uyguluyorlar birde biz kendi içimizde bu politikaya destek verirsek hiç bir şekilde birlik olamayız. Boşu boşuna birbirimizi kırıp sinirlenmenin bir anlamı yok. Tam aksine şuan en çok kenetlenmemiz gereken zaman. İnşallah haddimi aşmadan durumu izah edebilmişimdir herkeze iyi günler.

Çevrimdışı T.C. l3c0

• Subwoofer
  • *
« Yanıtla #55 : 08 Nisan 2013, 13:40:09 »
Öncelikle hayırlı teskereler umarım en kısa zamanda ailenize ve sevdiklerinize ulaşırsınız. Zaten gergin olan bir ortamda daha fazla gerilmeye gerek yok bence, dış güçler yeterince ayırma parçalama politası uyguluyorlar birde biz kendi içimizde bu politikaya destek verirsek hiç bir şekilde birlik olamayız. Boşu boşuna birbirimizi kırıp sinirlenmenin bir anlamı yok. Tam aksine şuan en çok kenetlenmemiz gereken zaman. İnşallah haddimi aşmadan durumu izah edebilmişimdir herkeze iyi günler.

Ben sana hak veriyorum kardeşim olması gerekende bunlar ama böyle hassas konularda bu şekilde yaklaşım yanlış. Benim şahsen ağrıma gitti. Ben ve benim gibi düşünenler 2 tanesi yazdı diye yazmadık bir duruma tepki olarak 30 bin kişi yazdı. Durum un gerçekten öyle oldugunu varsayarsak bu acılan konuda paylasılacak bir kare deil. Yani gerçekten önem verilen bir konu ki bu kadar insanı tek bir amaç altında toplamış. Ben bunu lakayık olarak gördüğüm için tepkimi verdim.Kimseyi kırmadım kırmamda. Ama böyle konularda herkes haddini yerini bilecek. Bizler ne için askeriz yada bu vatan kimin için alındı. Ne kadar kan döküldü. Kaç tane askerimiz savaşamadan şehit oldu. Mazisi acılarla dolu ama yinede başarılı bir ülkeyiz. Ben kendi adıma konuşuyorum karadeniz insanını bilirsin milliyetçilik bizim için çok önde gelen bir kavram. Burası bir forum yeri ve ben seviyemi şuan korumakta zorlanıyorum o yüzden konuyu kapatıyorum.ya sinirim çok bozuldu. Daha yazmıyacağım

• Midwoofer
« Yanıtla #56 : 08 Nisan 2013, 13:48:14 »
Karadeniz insanını gerçekten çok severim kültür olarak kafa yapıları olarak küçüklüğümden beri bir sempati duyarım. Düşüncelerinizi anlayabiliyorum konuyu kapatma yerinde bir çözüm olacaktır şu süreç için. Aman dellenip sağa sola sıkmayın  :D

Çevrimdışı T.C. l3c0

• Subwoofer
  • *
« Yanıtla #57 : 08 Nisan 2013, 14:26:23 »
Yok kardeşim magandamıyız biz :) Herşey olması gerektiği gibi olur

• Midwoofer
« Yanıtla #58 : 08 Nisan 2013, 14:47:38 »
Estafurullah öle birşey demek istememiştim. Filmlerde falan çok konusu geçer karadeniz şivesinin ya pırakin puracağim oni falan o yönden şey etmiştim   ;D

Çevrimdışı timekeeper

• Midwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 31
« Yanıtla #59 : 08 Nisan 2013, 19:51:30 »
Benim onu paylaşmaktaki amacım şu; o insanlar, sanal alemde gösterilen tepkinin reel reel hayatta kendine yer bulamazsa hiçbir işe yaramayacağını biliyorlar. Türkiye'de hiçbir işe yaramayan bir sanal alem protesto kültürü olduğunu da biliyorlar. İnsanların, hassas olduklarını söyledikleri konuları sadece internet üzerinden protesto etmesini dalga konusu yapıyorlar kendilerine. Buna gülüyorlar. Paylaşmamdaki amaç budur.

caraudiohifi