Gönderen Konu: Fluence için ses sistemi önerisi  (Okunma sayısı 180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazobazo53

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 09 Eylül 2021, 21:00:19 »
Merhaba hayırlı akşamlar 2015 Renault fluence sahibiyim üzerinde bulunan stok ses sistemi çok kötü bende ufak bi tesisat istiyorum . Bütçem 3 bin lira  subwoofer amfi  2 takım midrange önerilerinizi bekliyorum teyp şuanlık orijinal kalıcak . Bu konuda çok bilgim yok yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.

Çevrimiçi B-Devi

• Audiophile Moderatör
  • Midwoofer
  • Yas: 37
Ynt: Fluence için ses sistemi önerisi
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2021, 11:54:54 »
Forum kuralları gereği öncelikle "Üyelerimizi tanıyalım" bölümüne kendinizi tanıtan bir başlık açmanızı rica ederim.
Montajı kendiniz mi yapacaksınız? Kablo, sigorta vs materyalleriniz mevcut mu? Almak istediğiniz bileşenler sıfır mı olacak yoksa ikinci el mi? Biraz daha detay verebilirseniz faydalı tavsiyeler vermeye çalışılabilir. Aksi halde yanlış anlaşılmalar olabiliyor.
Unutmayın! Fiyatının ucuz olması malın dandik olduğu anlamına gelmez. Paranız neye yetiyorsa önce araştırın, uygunsa onu alın...

Çevrimdışı lazobazo53

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2021, 23:26:32 »
Araç komple stok elimde henüz bir malzeme yok ürünleri sıfır alıp bi ustaya taktırmak istiyorum

Çevrimdışı civic2242

• Midrange
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2021, 10:26:25 »
Merhaba,
Bildiğim kadarıyla aracınızın orjinal hoparlörleri 13 cm. ilk başta 13 cm mid tiz takımı, subwoofer, anfi ve anfi çıkışlı, bluetootlu teyp ile başlanabilir.
Honda civic hb Fk2 1.8  orjinal ana ünite. Massive ms h01 deck çevirici, ön arka orjinal hoparlör, audison connection rca, prolink 4mm2 subwoofer kablosu,35mm2 kaynak kablosu, cadence 200amper digital göstergeli sigorta, 42lt özel yapım akustik sünger kaplı kapalı kutuda re audio sr 15D4 subwoofer, jbl 600.1 anfi.

Çevrimdışı lazobazo53

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2021, 12:33:23 »
Şimdilik teypi değiştirmek istemiyorum dönüştürücü yardımıyla kullanılabiliyormuş sanırım öyle bir müddet idare edeyim

Çevrimiçi B-Devi

• Audiophile Moderatör
  • Midwoofer
  • Yas: 37
« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2021, 21:27:12 »
Şimdilik teypi değiştirmek istemiyorum dönüştürücü yardımıyla kullanılabiliyormuş sanırım öyle bir müddet idare edeyim
Evet dönüştürücü ile kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz bileşenleri ve sonucu merakla bekliyoruz.
Unutmayın! Fiyatının ucuz olması malın dandik olduğu anlamına gelmez. Paranız neye yetiyorsa önce araştırın, uygunsa onu alın...

Çevrimdışı lazobazo53

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2021, 00:20:52 »
İşte hocam tam bu noktada sizlerden yardım ediyorum hangi bileşenleri almam gerek saygılar.

Çevrimdışı civic2242

• Midrange
Honda civic hb Fk2 1.8  orjinal ana ünite. Massive ms h01 deck çevirici, ön arka orjinal hoparlör, audison connection rca, prolink 4mm2 subwoofer kablosu,35mm2 kaynak kablosu, cadence 200amper digital göstergeli sigorta, 42lt özel yapım akustik sünger kaplı kapalı kutuda re audio sr 15D4 subwoofer, jbl 600.1 anfi.

Çevrimdışı lazobazo53

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2021, 19:53:47 »
Tavsiyeniz için çok teşekkür ediyorum . Peki hocam bu sistem için set kablo tavsiyeniz var mıdır ?