Gönderen Konu: Caddeciysen pioneer tanımı nedir?  (Okunma sayısı 268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Victor Creed

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« : 18 Haziran 2021, 17:51:01 »
Arkadaşlar forumda baktım çok kişi teyp tevsiyelerinde caddeciysen pioneer demiş bu tanım ne oluyor, benim anladığım sesi dışarıyada fazlasıyla veriyor, eğer buysa tanımı sony kenwood alpine jvc sesi dışarıya vermiyor mu?

Yada en iyi bassı mutlak pioneer mı veriyor sony kenwood jvc bass vermez mi?

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Subwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 41
Ynt: Caddeciysen pioneer tanımı nedir?
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2021, 18:31:23 »
En iyi bass için şu ürün, en iyi mid için bu ürün ya da en iyi tiz için falan ürün şeklindeki yorumlar sadece fikir edinmek içindir. Önemli olan şey sizin zevkiniz ve denemeden hangisini daha çok seveceğinizi bilmeniz mümkün değil.

Sony siparişi vernişsiniz, artık montaj yapıp kullanmaya bakmalısınız, yorum okumaya devam etmek size hata yaptırır. Takın aldığınız teybi, tüm özelliklerini öğrenerek, güzel de bir ayar yaparak bir sğre kullanın, tecrübe edinin. Baktınız zevkinize uymuyor, satar farklı ürün alırsınız.

Çevrimdışı Victor Creed

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2021, 21:24:50 »
Sağolun yarın sabah montajı yapacam açıkçası pişman değilim sadece neden caddeciysen pioneer diyorlar onu anlamak istedim, sony aldım satsam sony alırım yine bende sonyciyim diyim :)

Bu arada sorayım Sony mex-4300 orta seviye mi üst seviye mi ?

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Subwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 41
Ynt: Caddeciysen pioneer tanımı nedir?
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2021, 22:05:32 »
Öyle bir grup var, SPL sistemli araçlarda en keyifli bass seslerin piooner ile elde edileceğini düşünüyorlar.

Sq sistemler için önerilen Alpine teyp ile bir sürü SPL yarışmasında kupa kaldıran Burak var bir de forumda.

Zevk meselesi, benim marka takıntım yoktur mesela. Hoş aracımda Piooner Deh 80 PRS var :)

Çevrimdışı Victor Creed

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2021, 00:44:55 »
Öyle bir grup var, SPL sistemli araçlarda en keyifli bass seslerin piooner ile elde edileceğini düşünüyorlar.

Sq sistemler için önerilen Alpine teyp ile bir sürü SPL yarışmasında kupa kaldıran Burak var bir de forumda.

Zevk meselesi, benim marka takıntım yoktur mesela. Hoş aracımda Piooner Deh 80 PRS var :)

Benim araba fiat 500l beats edition, ses sistemini denedin mi bilmiyorum hocam orta karar bir sistem var araştırdım yanlış hatırlamıyorsam önler 70watt rms arka kapı 60watt rms bagajda 4 yada 5 kanallı sanırım anfili sub var 150 watt rms olması lazım bana yetiyor sistem beats olsada teyp fiatın teybi 4x20 watt bir teyp hoparlörlerin hakkını vermediğini düşünüyorum aslında sony xav-ax3005db alacaktım ilk 2019 da düşündüm o zaman cidden ucuzdu ne olduysa 5500₺ lere geldi o iş yattı sonra sony dsx-b700 düşündüm 2din bilmiyorum mex-4300 mü daha iyi dsx-b700 mü ama dsx te 1500₺ idi dedim 1500 o 200 çerçeve 200 geri görüş ekranı 2000₺ yi bulacak mex-4300 de karar kıldım.

Yarın sabahtan gidecem taktırmaya yalnız stock teyple olan ses farkını dinletemeyecem size ama sony ile dinlemiş olursunuz