Gönderen Konu: JBL YENİ SERİSİ BASIM VAR 250 RMS AMA TAM VERİM ALAMIYORUM  (Okunma sayısı 238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem kurt

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
Merhabalar öncelikle herkese iyi akşamlar jbl basım var tam verim alamıyorum amfim audio max mx 905 5 kanal bi amfi 1000 rms monosu var fakat kıytırık bir amfide kullanan adamdan daha az verim alıyorum her konuda ayarlarım güzel  teybimde piooner deh 2300ub nerde hata yapıyorum arkadaşlar ?

Çevrimdışı B-Devi

• Audiophile Moderatör
  • Midwoofer
  • Yas: 37
    • EmSound
Ynt: JBL YENİ SERİSİ BASIM VAR 250 RMS AMA TAM VERİM ALAMIYORUM
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2021, 22:41:11 »
Forum kuralları gereği öncelikle "Üyelerimizi Tanıyalım" bölümüne kendinizi tanıtan bir konu açmanızı rica edeceğim. Sorunuza gelince, kabinden olabileceğini düşünüyorum. Orijinal kabin mi? Kablolama, teyp ve subwoofer modeli gibi detayları da verebilir misiniz?
Unutmayın! Fiyatının ucuz olması malın dandik olduğu anlamına gelmez. Paranız neye yetiyorsa önce araştırın, uygunsa onu alın...

EmSound - Antalya

Çevrimdışı kerem kurt

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2021, 11:05:31 »
Forum kuralları gereği öncelikle "Üyelerimizi Tanıyalım" bölümüne kendinizi tanıtan bir konu açmanızı rica edeceğim. Sorunuza gelince, kabinden olabileceğini düşünüyorum. Orijinal kabin mi? Kablolama, teyp ve subwoofer modeli gibi detayları da verebilir misiniz?
peki tamam yapacağım  kabin orjinal kabin  CS1214 modeli bassın piooner deh 2300 ub teybimde

Çevrimdışı bozgun

• Audiophile Moderatör
  • Subwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 41
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2021, 12:58:34 »
Aynı bası hb bir arabaya koyarsınız ortalığı sallar, sedan arabaya koyarsınız sesini zor duyarsınız.

Sistemde bileşenler kadar araba seçimi de önemli. Bunu da göz ardı etmeyin. Yoksa paranızı boş yere harcar durursunuz.

Çevrimdışı Emrah Tasan

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2021, 23:56:17 »
Aynı bası hb bir arabaya koyarsınız ortalığı sallar, sedan arabaya koyarsınız sesini zor duyarsınız.

Sistemde bileşenler kadar araba seçimi de önemli. Bunu da göz ardı etmeyin. Yoksa paranızı boş yere harcar durursunuz.
Aynn katiliyorum 300 rms hertz var aracin fiesta arabanin arka koltugunda oturamazsin basstan :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi