caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: elimdeki sistemi tamamlayabilip düzgün kurulum yapabilecek montajcı arıyorum  (Okunma sayısı 156 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi erim77

• Tweeter
  • **
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
  • Yas: 26
elimde 2 takım hertz hsk 165 var araba 2013 toyota auris bu takımlara şuan jbl 1004 baglı ve dsp işlemci yok bu sisteme iyi bir dsp ve hertz hdp4 gibi midleri beseleyebilecek ve kaliteli ses verebilecek anfi alıp  kapı yalıtımlarıyla gerekli ayarlamalarını yaptırabileceğim iyi bir montajcı arıyorum yalovadayım bursaya izmite istanbula gidebilirim. yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı powergti

• Subwoofer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 7
Merhaba ben bursadayim ister bursaya gelirsin yada bende gelebilirim montaja hafta sonları boşum yardımcı olurum montaj için gerekli kablo izolasyon ve ekipman mevcut aktif pasif her türlü montaj da yardımcı olurum detaylı konuşuruz istersen 0536 595 66 59
Ana ünite alpine 9855 r
Mid suan tek elate 6
Tiz a.s.s. suan için cok iyi
Mid anfileri 2x dls a3
Tiz anfisi dls a2
Bas anfisi for x 6000(ilerde rockford bd25001)
Baslar 4 x 38 re sex v2
Ön akü 60 amper
Arka akü 100 amper
Kablolama besleme a.s.s anfilere stinger gitmekte 0 ga
Rca stinger level 2

Çevrimdışı samet_61

• Midrange
  • Yas: 33
elimde 2 takım hertz hsk 165 var araba 2013 toyota auris bu takımlara şuan jbl 1004 baglı ve dsp işlemci yok bu sisteme iyi bir dsp ve hertz hdp4 gibi midleri beseleyebilecek ve kaliteli ses verebilecek anfi alıp  kapı yalıtımlarıyla gerekli ayarlamalarını yaptırabileceğim iyi bir montajcı arıyorum yalovadayım bursaya izmite istanbula gidebilirim. yardımlarınızı bekliyorum.

yalovda ay-er sound vardı ben orda otututken çokta ıyıydı ama sımdı yalovada durum nedir bilmiyorum not depremden sonra taşınmıştık yanı 18yıl önce:) bu arada power gti burak arkdasımızda yardımcı olabilir bilgilidir tavsiye ederim
2016 SEAT LEON 5F 1.6 TDI advanced plus
head unit oem 6.5 seat media system plus
4way active loading...
dsp:steg 6 to 8 32/192bit
amp1: zapco i2100
amp2: zapco i4100
amp3: zapco i1200
tweeter:morel mt23
midrange: brax 3.1
midwoofer:morel elate mw6ti
subwoofer kicker l515 sealed 69.9liter sq box
optima yellow 55ah
sony xz mobile hi-res+philips ae2700 blutooth adapter optic out
focal er1 x 4 rca cables

Çevrimiçi erim77

• Tweeter
  • **
Merhaba ben bursadayim ister bursaya gelirsin yada bende gelebilirim montaja hafta sonları boşum yardımcı olurum montaj için gerekli kablo izolasyon ve ekipman mevcut aktif pasif her türlü montaj da yardımcı olurum detaylı konuşuruz istersen 0536 595 66 59
suan birikim yapıyorum elimde cok birşey olmadanda harekete gecmek istemiyorum tahminen onumuzdeki ay yeterli birikimim olacaktır sizce bu sistemde kaliteli ve verimöli bir ses alabilmek için nekadar harcamak gerekir ?

Çevrimiçi erim77

• Tweeter
  • **

yalovda ay-er sound vardı ben orda otututken çokta ıyıydı ama sımdı yalovada durum nedir bilmiyorum not depremden sonra taşınmıştık yanı 18yıl önce:) bu arada power gti burak arkdasımızda yardımcı olabilir bilgilidir tavsiye ederim

yalovada kasaplar kaldı artık suan aracın ses sistemini dinletsem bunumu yaptılar dersin  inanamazsın :)

Çevrimdışı powergti

• Subwoofer
  • *
Islemci ile birlikte ses kalitesi elbette artacaktır ama kaynak da önemli yani bi optik giriş vs imkanı olursa fark dahada artar
Hsk 165 ler tizleri zayıf olsada ses performansı izolasyon ile gayet başarılı olacaktır
Ana ünite alpine 9855 r
Mid suan tek elate 6
Mid anfileri 2x dls a3
Tiz anfisi dls a2
Baslar 4 x 38 re sex v2
Ön akü 60 amper
Arka akü 100 amper
Rca stinger level 2

Çevrimiçi erim77

• Tweeter
  • **
Islemci ile birlikte ses kalitesi elbette artacaktır ama kaynak da önemli yani bi optik giriş vs imkanı olursa fark dahada artar
Hsk 165 ler tizleri zayıf olsada ses performansı izolasyon ile gayet başarılı olacaktır
malesef orjinal ana üniteyi değiştirmek istemiyorum ve mumkunse aktif bir sistem kurmayı düşünüyorum henüz dinleme fırsatım olm adı ama genel olarak ses kalitesinin arttığı söyleniyor

Çevrimdışı powergti

• Subwoofer
  • *
Aktif olur ama dediğim gibi hsk nın tizleri biraz zayıf kalır
Ana ünite alpine 9855 r
Mid suan tek elate 6
Mid anfileri 2x dls a3
Tiz anfisi dls a2
Baslar 4 x 38 re sex v2
Ön akü 60 amper
Arka akü 100 amper
Rca stinger level 2

Çevrimiçi erim77

• Tweeter
  • **
Aktif olur ama dediğim gibi hsk nın tizleri biraz zayıf kalır

Yani eger gercekten cok ihtiyac duyulacak bir durum varsa cikacak fiyata gore tizleride degistirebilirim ama suan icin bana bu isin masrafi ne olur kestiremiyorum tahminim 2 takim hsk ve focal 2 awg kablo setimi bas anfim ve basimi kullanirim mid anfisi yalitim islemci ve deck kablolari almam gerekir eger butcem yeterli kalirsa 2 takimda tiz alip degistirebilirim sizin dusunceniz nedir maliyet olarak

caraudiohifi