caraudiohifi caraudiohifi

Gönderen Konu: F30 icin orjinal iyi bir ses sistemi!  (Okunma sayısı 366 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ZET

• Audiophile Tecrübe
  • Subwoofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 1
  • Yas: 44
  • Paylaşmak Güzeldir
Ynt: F30 icin orjinal iyi bir ses sistemi!
« Yanıtla #30 : 19 Ekim 2017, 19:21:28 »
Şimdiiiii.... Az önce sitenin iletişim bölümünde verilen tel aradım karşıma sitenin tasarımını yapan firma yetkilisi çıktı sitenin daha yeni yapıldığını ve iletişim bilgisine şimdilik kendi tel yazdığını söyledi 2-3 gün içerisinde siteyi müsterisine teslim edileceğini söyledi....Bakalım karşımıza nasıl ürünler çıkacak
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2017, 19:24:21 Gönderen: ZET »
YA ÖRS OLACAK SAĞLAM DURACAKSIN YADA ÇEKİÇ OLACAK ZAMANIN'DA VURACAKSIN

Çevrimiçi Audiokolik

• Woofer
  • Pazar Yeri Referans Puanı 5
« Yanıtla #31 : 20 Ekim 2017, 08:26:35 »
Ürün göremedim Timur dynaudio sitesinden esotec serisini kullanmışlar bunu diyorsun galiba

DYNAUDİO SİTESİ

MAQAM SİTESİ

aynen abi bunu diyorum dediğin gibi bunu kullanmışlar, bakalım görelim abi bende merak ediyorum, umarım Tr ürünlerinde çıtayı birkaç tık yükselten bir yapı olur.

Çevrimdışı Mehmet61

• Buzzer
  • *
  • Pazar Yeri Referans Puanı 0
« Yanıtla #32 : 20 Ekim 2017, 11:38:32 »
Ben resim cekıyorum ama hıc gozukmuyo nı ıkı tane cektım telefondan yukleyemedım.
ama sıtede urunler vardı az once baktım ben o dedıgınız markayıda bılmıyorum ıyı bır arkamı acaba

Çevrimdışı ZET

• Audiophile Tecrübe
  • Subwoofer
  • Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #33 : 20 Ekim 2017, 15:23:40 »
Siteye baktım şimdilik konsept olarak bmw ürünleri var ayrıca dün sitenin anasayfa görseli dynaudio'dan alıntılanmıştı Timur kardeşimizin dikkatinden kaçmamış burada paylaşım yaptıktan sonra bugün görselin değiştiğini görüyoruz demek'ki arkadaşlar bizi takip ediyorlar  ;D tabiki takip edebilirler biz herkeze açığız hatta şimdi'ki görselin daha özgün olduğunu düşünüyorum ayrıca istedikleri görseli paylaşabilirler kendilerinin kararıdır saygı duyarız.Bir diğer nokta "Hakkımızda" Bölümünde'ki tanıtım yazısı bana biraz kurumsallıktan uzak gibi geldi açıkcası samimi bir konuşma havasında olmuş... Olabilir bu'da kendi kararlarıdır

Yazıdan anladığım kadarıyla 2 girişimci arkadaşımız kaliteli bir çok markanın çin'de üretim yaptırdığını ve bunların fahiş fiyatlara ülkemizde satmasına dem vurmuşlar ve hedeflerinin aynı kaliteyi daha uygun fiyatlara sunmak olduğunu belirtmişler bir diğer dem vurdukları nokta ise türkiye'de üretim yapma hedefleri

Bu 2 girişimci arkadaşımıza kurdukları işin hayırlı olması temennisiyle hedefleri doğrultusunda başarılar dilerim
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2017, 15:27:28 Gönderen: ZET »

Çevrimdışı terrify

• Tweeter
  • **
« Yanıtla #34 : 24 Ekim 2017, 01:38:48 »
Bmw de artık kervana katıldı konvansiyonel araçlar üretiyor vw hesabı.. artık firmalar kalite odaklı değil öncelik satış odaklı hareket ediyorlar.. o yüzden pek çok şeyi üst sınıf modellere koyuyorlar parası olan alır mantığında neticede yılın 2-3 ayı almanyada yaşıyorum.. Almanyada F30 sıradan bir insanın hatta dar gelirlinin bile rahat ulaşabildiği bir araç.. türkiyede gereksiz pahalı vergilerden ötürü..
sanırım türkiyedeki vergilerle bir bmw aldınmı yanında bir bmw parasınıda hediye ediyorsun.

avrupadada retro bir dönüş var eski araçlara.. insanlar alıp restore edip modernize edip biniyorlar..
eskilerde kullanılan trim malzeme kalite açısından yeni araçlardan daha kaliteli ..

Çevrimdışı ZET

• Audiophile Tecrübe
  • Subwoofer
  • Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #35 : 24 Ekim 2017, 12:51:55 »
Sözlerinize katılmamak elde değil.Malesef ülkemiz'de durmu böyle ayrıca araç sağlamlığı konusunda kardeşimden şaşırtıcı bir bilgi öğrendim.
Yeni kasa honda araçların arka direklerin üst bölgesinde metal yüzeyde çökmeler ve dalgalanmalar olduğu bayide'ki sıfır araçların bile aynı durumuda olduğunu söyledi fabrikanın hatasını kabul etmediği ve çok kişinin madur olduğunu öğrendim hatta mağdurlar grup bile kurmuşlar ...Artık düşünün kaliteyi

Çevrimdışı MAQAM

• Buzzer
  • *
« Yanıtla #36 : 24 Ekim 2017, 16:53:59 »
Merhabalar,

Öncelikle herkesin yaptığı yorumlar için teşekür ederim, taktıran arkadaşada iyi dinlemelerdilerim.
Daha öncedende sizleri takip ediyordum. Web sitesini yapan firmanın örnek olarakta olsa diğer bir firmanın slide sini koyması hoş olmamış.

Bu alanda eksikliklerimiz olabilir hakeza iyi olduğumuz taraflarımızda olabilir. Her zaman eleştiriye açığız.
ses sistemimizi dinleyen arkadaşların eksik yanımız var ise yorum yapmalarını isteriz daha iyisini yapabilmek için.

Ayrıca inşallah 2018 de dediğimiz gibi türkiye de üretime başlayacağız. Olabildiğince bu zamanı hızlandırmaya çalışıyoruz.

caraudiohifi